slide-1
slide-2
slide-3
slide-4

 

 

Najdete nás také na facebooku

KONTAKTY

DIMATEX CS, spol. s r. o.
Stará 24
463 03 Stráž nad Nisou
tel: +420 485 159 125
fax: +420 482 739 939
ofice@dimatex.cz

Vážení zákazníci,
 
rádi bychom Vás informovali, že PROVOZ A VÝROBA ČISTICÍCH HADRŮ NENÍ PŘERUŠENA.
 
Při návštěvě provozu prosím nevcházejte do budovy, ale kontaktujte prosím mistra výroby pana Zakuciu na telefonním čísle 723 166 264. Mistr výroby Vám doveze čisticí hadry na rampu spolu s předávacím protokolem. Ostatní bude vyřešeno elektronicky. Dodržujte prosím také veškerá hygienická opatření.

Děkujeme!
 
Dále pokračujeme bez omezení ve sběru textilu z kontejnerů, třídění oblečení, zpracování a distribuci nejlepšího oblečení potřebným. 
 
Zavedli jsme opatření proti šíření COVID-19 a díky skvělým lidem můžeme udržet službu dále v provozu. 
 
Mimo jiné i díky Vám nově nabízíme inovativní produkt Wootex - textilní kompozit. Je složen z oblečení určeného k likvidaci ve spalovně a použité LDPE. Městský mobiliář jako lavičky, květináče, kryty kontejnerů a jiné jsou vyrobeny z 95% z druhotné suroviny a tím šetří životní prostředí. 
 
Více zde: www.wootex.cz
 
 

Recyklace textilu, čistící hadry - DIMATEX CS, spol. s.r.o.

 

Společnost DIMATEX CS byla založena 7.října 1991 s cílem nabídnout zákazníkům veškeré druhy čisticích hadrů a textilií nabízejících se na trhu v požadovaném množství a kvalitě. Z hlediska kvality se řídíme německou normou DIN 61 650. Touto činností provádíme znovuzhodnocení druhotných surovin s pozitivním vlivem na životní prostředí.

Další činností, kterou se zabýváme, je sběr použitého textilu a obuvi. Vytříděné hadry a textilie jsou buď poskytnuty charitativním organizacím nebo jsou určeny k druhotnému využití jako čisticí tkaniny.

Prvořadým cílem všech zaměstnanců naší firmy jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám budou vracet. Firma je tvořena více než 20ti zaměstnanci, z nichž většina má dlouhodobé zkušenosti v daném oboru.

 

 

Recyklace textilu

Textilní odpad je u nás z 95% recyklován. V České Republice se používá na výrobu čistících tkanin, geotextilií a čistících plachetek. Zpracováváme textil pro použití v automobilovém, strojírenském a stavebním průmyslu v ČR. Kvalitní kusy oblečení věnujeme charitě a na obecně prospěšnou činnost.

Pro více informací recyklace textilu.

 

Čistící hadry a textilie pro strojírenský,
automobilový, chemický a textilní průmysl

 

Nabídka čistících hadrů a textílií zahrnuje širokou škálu tkanin, které jsou tříděny dle druhu a savosti materiálu.

 


Základní rozdělení čistících hadrů a textílií:

 

BT –
BAREVNÉ BAVLNĚNÉ TKANINY

Tyto hadry jsou vhodné zejména k čištění automobilů, motorů, skvrn od motorového oleje, alu kol, apod. Hadry jsou velmi savé – výborné sorbční textílie.

BK –
BAREVNÉ BAVLNĚNÉ TKANÉ TEXTILIE

Tyto hadry jsou velmi vhodné k čištění strojů, nástrojů, zařízení. Své uplatnění najdou zejména v chemickém a strojírenském průmyslu. Hadry jsou méně savé než kategorie BT.

TW –
BAVLNĚNÉ PLETENÉ TKANINY BÍLÉ

Jedná se o speciální čistící hadry a textílie, které se výborně uplatní v polygrafii a v provozech, kde je maximální důraz kladen na čistotu.

 

KOMPLETNÍ INFORMACE O NÁMI VYRÁBĚNÝCH ČISTÍCÍCH HADRECH
A TEXTÍLIÍCH ZOBRAZÍTE KLIKNUTÍM NA VÝROBNÍ PROGRAM.

 


 

Nabídka společnosti zahrnuje mnoho druhů balení hadrů a to od 10 kg lisovaných balíků, až po 480 kg množství na paletách.

VÝHODY NAŠICH ČISTÍCÍCH HADRŮ OPROTI VÝMĚNNÝM SYSTÉMŮM

  • Není nutné ve Vašich provozech umísťovat objemné plastové boxy. Lisované hadry od nás jsou velmi dobře skladné.
  • Při použití našich hadrů se minimalizuje možnost zcizení čistících textílií vlastními zaměstnanci, což výrazně výměnné systémy prodražuje, neboť úbytky se musí zaplatit.
  • Výrazně nižší cena oproti výměnnému systému. Navíc stálí zákazníci mohou získat zajímavé slevy pro další odběry, čímž lze ušetřit další finanční prostředky.